Kniha návštěv

Fajn Dobré ráno v televizi

Hanka 24.03.2019
Pořad Dobré ráno sleduji jen občas a jsem ráda, že jsem si to zapla zrovna na Josefa :-))). Byla jste tam s kapelou a vašimi psíky a bylo to fajn. Hezky jste ten pořad zpestřila. Přeji vám další příjemná vystoupení a snad vás uvidím i naživo. Zdraví vás také Hanka. :-))

Re: Fajn Dobré ráno v televizi

Hana Lounová 21.06.2019
Velmi mne těší, že se Vám pořad se mnou a kapelou líbil Haničko. Moji psíci s námi jezdí vlastně všude a tak když se podaří setkat se na živo, budou rádi za pohlazení, pro které si určitě přijdou.. Moc pozdravů posílá Hanka a Idefix Band

Díky za Valenťák

Gabča 24.07.2016
Dobrý den,Haničko. Včera jsme byly na country festivalu ve Valenťáku a vy jste byla spolu s Idefixem zlatý hřeb večera. Chtěly by jsme poděkovat za super zážitek. I přes nedostatek místa, značně nepohodlné sezení na kamenné zídce, neustále procházející lidi do výčepu...,jsme si to vážně užily a stálo to za to. Snad zase někdy, třeba v Račicích, jako minule.

Re: Díky za Valenťák

Hana Lounová 09.06.2018
Ahoj Gabčo.. Moc děkuji za krásný komentář, který jsem objevila teprve až dnes.. Omlouvám se, ale nějak jsem na knihu návštěv zapomněla. Doufám, že mi i přesto zachováte přízeň.. Na další setkání se těší vaše Hanka.

L i š k á r n a

Miluš a Bob Karlovy Vary 25.07.2014
Moc děkujeme za krásnou atmosféru na Liškárně. Koncert neměl chybu a Vaše oslava narozenin také ne. Do dalších let přejeme hodně zdraví a ještě hodně krásných písniček a takových krásných koncertů. Těšíme se na zveřejnění fotografií z této akce. Zdraví KARLOVARÁCI.

Re: L i š k á r n a

Hana Lounová 09.06.2018
Ahoj Miluško a Bobe.. Už se těším na další fesťák na Liškárně, který se už kvapem blíží.. Zrovna jsem si tuhle říkala, že si to tam ani neumím představit bez Boba, krouhajícího ty jeho bramborové vrtule..

Country hospoda - El Paso

Mirka a Pavel - El Paso 12.05.2014
HANKO, děkujeme za NÁDHERNÝ country večer. Děkujeme a pozdravujeme také celou kapelu. Bylo to moc krásné, skvělé a nej COUNTRY, Tvůj hlas hadí. Dík a ahoj, Mirka + Pavel - El Paso.

Re: Country hospoda - El Paso

Hana Lounová 29.05.2014
Ahoj Pavle a Mirko, ahoj El Paso!!!
Já i celá kapela děkujeme za skvělé přijetí a pohoštění.. Vždyť díky vaší výborné kuchyni, by jeden snad zapomněl pravý důvod, proč tam k vám vlastně přijel :D Nechci ale zapomenout na všechny přítomné, kteří na nás dorazili a zasloužili se o nezapomenutelnou atmosféru..Doufám, že jsme v El Pasu nebyli naposled.. Hanka a Idefix Band

Jen tak na okraj

Karel 04.09.2013
Jen tak dál Hanko, budu se těšit na Tvůj koncert ve Frýdlantu dne 12.9.2013 kam se přijedeme podívat a zdravím Láďu

Re: Jen tak na okraj

Hana Lounová 06.09.2013
Díky Karle a těšíme se na setkání!!! Ahóóój ve Frýdlantu!!!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

 

Kontakt

Koordinátor termínů:
Vladimir Jirka
tel: 777 311 350
E-mail: MusicShopOnline@seznam.cz

soubor nabízejí také obchodní zástupci a hudební agentury.